Розумний гребінець для волосся Kérastase Hair Coach від L’Oreal. Відео!

Французький виробник парфумерії та косметики L’Oreal презентував на виставці побутової техніки CES 2017 в Лас-Вегасі розумний гребінець для волосся, створений у співпраці з компанією Nokia. Якщо точніше - з фірмою Withings, яка з 2016 року належить Нокії.

Розумний гребінець отримав назву Kérastase Hair Coach (перекладається як «інструктор для волосся»). Він буквально напханий різними сенсорами і датчиками, які відстежують все - від товщини волосків до погодних умов. Залежно від вологості повітря, температури та іншого, електроніка дає рекомендації про догляд за волоссям. Вся інформація передається на смартфон.

Незвичайний гаджет не тільки вираховує оптимальну силу натискання при розчісуванні, починаючи вібрувати, якщо ви тиснете надто сильно, а ще й визначає оптимальні засоби догляду за волоссям. Як можна здогадатися, розумний гребінець визначає найбільш відповідну косметику виробництва L'Oreal.

Розумний гребінець Kérastase Hair Coach вже готовий до серійного виробництва, і в продаж надійде влітку 2017 року. Орієнтовна ціна - 130-170 доларів.

Експрес551 03.04.2017Объявления Apple №1 в Украине - iPoster.ua
Смотреть все объявления Apple
×