HEXAGON - Камера, Сигнал, та Сенсор для Велосипедиста

HEXAGON робить ваш велосипед безпечнішим, та розумнішим з'єднуючи його з вашим смартфоном. Бачити трафік позаду вас, пряма трансляція вашої поїздки, та поворотні сигнали для машин, які їдуть за вами - все це через ваш смартфон.

За допомогою Full HD камери на задній панелі, ви можете дивитися за трафіком та вести пряму трансляцію вашої поїздки.


HEXAGON має автоматичный стоп сигнал, сигнал повороту та руху.


iOS & Android додаток з можливістю відстеження, навігацією, та багато іншого.Одна з найреволюційних новинок в HEXAGON - це камера. За допомогою неї, велосипедисти зможуть дивитися за трафіком через додаток на смартфоні. Це робить вашу поїздку безпечнішою.

Якщо ви не бажаєте зараз записувати відео, можете вимкнути запис, тоді работа батареї збільшиться в 3-6 разів. Але не бійтеся - поворотні сигнали все одно будуть працювати.HEXAGON має сенсори, які можуть зафіксувати падіння, та автоматично відправити SMS на обрані контакти в вашому телефоні. Але якщо це невелика аварія, ви можете відмінити повідомлення.

З батьківським контролем ви можете слідкувати за поїздкою вашої дитини через додаток на смартфоні. Ви зможете побачити її місце перебування та швидкість. Ви також отримаєте SOS повідомлення, якщо ваша дитина потрапить у аварію.Існує дві версії HEXAGON

З сигналами повороту.Та без них.


1081 27.04.2017Объявления Apple №1 в Украине - iPoster.ua
Смотреть все объявления Apple
×