Fortnite Battle Royale на iPhone та iPad


Fortnite Battle Royale – це безкоштовна гра, яка зараз дуже популярна на PC, Mac, PlayStation 4 і Xbox One своїм режимом гри, при якому 100 людей, одночасно намагаються залишитися останніми живими на острові, вбивши усіх інших.

Найголовніше те, що нещодавно цю гру анонсували на iOS пристрої. Epic Games наголосила на тому, що буде підтримка спільної гри та досягнень між гравцями на iOS та інших вище зазначених платформах. В цьому дивне тільки те, як гравці на сенсорних дисплеях зможуть обіграти супротивників на геймпадах та мишках.

Після такого анонсу починаєш розуміти одну з переваг Apple: видавник скоріше зробить свій перший проект на iOS ніж на Android. Бо тут краща підтримка старих гаджетів і більш платоспроможна публіка.

Мінімальні вимоги: iPhone 6s, iPhone SE, iPad Mini 4, iPad Pro, iPad Air 2 or iPad 2017 з iOS 11 або новіші моделі. Перший бета-тест відбудеться 12 березня. Щоб прийняти в ньому участь, треба зареєструватися на тест на офіційному сайті Epic Games.113 11.03.2018Объявления Apple - iPoster.ua
Смотреть все 3577 объявлений Apple
×